26 lutego 2016

Myśl nutą, dusza melodią.

Witajcie Kochani!

Mam na imię Natalia Magdalena i jestem jedną z ambasadorek tego bloga. Jest to mój pierwszy post, chciałabym się Wam przedstawić, tak na dobry początek!Już za niecały miesiąc skończę dziewiętnaście lat, choć swojej dorosłości w ogóle nie czuję. Pomimo ogromu obowiązków, mam duszę dziecka, co ułatwia mi podejście do wielu, wielu spraw.
Kiedy miałam trzynaście lat, razem z rodzicami i młodszą siostrą przeprowadziłam się całe tysiąc sześćset kilometrów w kierunku zachodnim - do Holandii.

Obecnie mieszkam w małym miasteczku, niedaleko Rotterdamu. W tym roku kończę szkołę średnią i planuję naukę w konserwatorium muzycznym w Amsterdamie. Tak, Amsterdam to moje ulubione miasto. Powracam do niego kiedy tylko mogę- ta atmosfera i niesamowite poczucie wolności sprawia, że czuję, że żyję.

Całe moje życie kręci się wokół muzyki. Kiedyś ograniczałam się tylko do śpiewu (choć będąc dzieckiem miałam kilka epizodów ze skrzypcami), teraz zajmuję się również grą na różnych instrumentach oraz pisaniem własnych utworów.

Moim zdaniem, życie bez pasji nie jest prawdziwym życiem. Dlatego pozwalam muzyce, która jest moją  największą pasją, na granie tak olbrzymiej roli w moim życiu. Staram się dobrze planować występy i czas w studio, tak, aby nie zawadzało to mojej szkole. I jak na razie całkiem dobrze to mi wychodzi.

Już tego lata wydaję swoją debiutancką EP ''Little Songs''. To dla mnie prawdziwe spełnienie marzeń! No właśnie... Zarówno marzenia jak i pasja są głównymi składnikami mojej duszy, dlatego czytając jakikolwiek mój tekst, mogę Was zapewnić, tematyka będzie na pewno związana z pasją i marzeniami, dążeniem do celu, osobistymi przemyśleniami oraz motywacją.

Jesteście ciekawi mojej muzyki? Zapraszam do przesłuchania:
Photobucket   Feathers 

Mój blog - [click] Do następnego Kochani!

6 komentarzy :

 1. Widać, że musisz kochać muzykę! zgadzam się, życie bez pasji nie jest prawdziwym życiem..
  la-karolla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz bardzo ciekawy życiorys! Gratuluję wydania!
  Littleredcherrysmile click

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję możliwości wydania własnej płyty! :)
  Łatwo jest dostrzec, że naprawdę kochasz muzykę.

  Pozdrawiam ♥,
  yudemere

  OdpowiedzUsuń
 4. masz ciekawe życie, uwielbiam ludzi ze szczerą pasją :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie, że masz taka pasję :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci powodzenia i dużego sukcesu w branży muzycznej. Ważne, by robić to, co się kocha, więc trzymam za Ciebie kciuki :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka