21 marca 2016

SharpeeE : Jakich ambasadorów szukamy na OTWTW?


Nie ma limitu bycia naszym ambasadorem, ale co zrobić, żebyśmy wraz z Nikolą wybrały właśnie Ciebie?! Czy jest to trudne? Nie! Ważne tylko ,aby zastosować się do zasad rekrutacji i najważniejsze dodać coś od siebie! Mam nadzieję, że moje wskazówki ułatwią Ci troszeczkę wysłanie dobrego zgłoszenia, które przyciągnie naszą uwagę. I to własnie ty zostaniesz naszą ambasadorką ! Jednak pamiętaj najważniejsze jest to, żeby być sobą i spełniać swoje marzenia z uśmiechem.


Nasz blog to zdecydowanie miejsce, które powinno tryskać pozytywną energią. Potrzebujmy tutaj osób, które w kreatywny sposób będą potrafiły przekazać jakieś ciekawe przemyślenia czy zdjęcia. W zgłoszeniu możesz wspomnieć jaka jesteś czym się interesujesz. Wymyśl jakiś post, który zaciekawi większość naszych czytelników. Nie pisz tego co widziałeś niedawno u innych. Masz głowę? Rusz nią i pomyśl sam!

Nasz blog to dopiero trudne początki ,więc potrzebujemy Waszej pomocy! Chcemy ,żeby już niedługo większość blogerów znała tego bloga! Tak, żeby każdy mógł dotrzeć do każdego! Chyba nie jest trudno wstawić post na którąś z grup blogerskich - jakich jest miliony na Facebooku. Miło nam będzie, jeżeli wspomnisz o naszym skromnym blogu na swojej perełce! Pamiętaj jednak, że nie zrobisz tego tylko i wyłącznie tylko dla nas! Ty też jesteś kawałkiem  naszego kącika!


Pamiętaj, że jeżeli już się czegoś podejmujesz to warto by było, gdybyś do końca walczył o swoje, nie chcemy tutaj osób, które tylko raz w miesiącu będą w stanie dodać posta, a resztę "przespać". Jednak jesteśmy ludźmi i jesteśmy w stanie zrozumieć, że wypadają sytuację wyższą. Jednak warto nas poinformować o tym troszeczkę wcześniej


Spokojnie rozumiem ,że każdemu z nas zdarzają się błędy, jednak zanim coś opublikujesz. Przeczytaj to co właśnie stworzyłeś. Jeżeli masz problem z pisaniem to zawsze możesz poprosić kogoś  z rodziny, żeby zerknął na napisany przez ciebie tekst, a jeżeli nie masz kogoś takiego to śmiało możesz napisać do mnie. Nie jestem mistrzem ,ale z chęcią ci pomogę!

A jak zostać naszym ambasadorem? Wystarczy kliknąć w ten link i postępować zgodnie z instrukcją!

1 komentarz :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka