28 kwietnia 2016

boho style w pigułce | POŻEGNANIE :(

Falbanki, frędzle, skóra, mnóstwo kolorów, falowane włosy. Jedyny styl, z którym mi się to kojarzy to oczywiście BOHO. Nie wiem jak Wy, ale w moim przypadku uwielbiam to, co związane z takim hippisowskim odzwierciedleniem. Nie tylko chodzi o ubrania. Spróbuję ukazać Wam wszystkie uroki BOHO, które uważam za ciekawe.
1# style 
Styl boho nie jest tylko przeze mnie uwielbiany. Wiele dziewczyn również uwielbia takie 'luźne' stylizacje, ze względu na końcowy efekt. Wiele kolorów, dodatków, a przede wszystkim swobody robi swoje. Oto kilka propozycji.2# festiwale 
Nie mówię, że wszystkie festiwale to od razu styl boho. Ale nie wiem dlaczego, zawsze ubiór na festiwal kojarzy mi się z tym właśnie hippisowskim stylem. Największą imprezą, o której wiadomo jest COACHELLA(więcej o coachelli możecie dowiedzieć się na moim blogu w nowym poście >KLIK<), gdzie tam na każdym kroku zauważymy różnorodne stylizacje własnie w tym stylu. Oprócz inspiracji modowych mamy do czynienia z świetną gamą muzyków, jaka panuje na festiwalach. Oczywiście wszystko w chill'owym, spokojnym nastroju. Świetne playlisty możecie znaleźć na Spotify. 
3# wakacje? 
Z niewiadomych przyczyn styl BOHO ewidentnie kojarzy mi się z latem. Może to dlatego, że w czasie wakacji uczestniczymy w wielu festiwalach.
Albo.. styl boho ma to do tego, że odkrywamy wiele części ciała, typu ręce, nogi, brzuch, a przecież w zimowe dni tego nie robimy.

4# VANY 
Nie ma takiego auta, którego pragnęłabym najmocniej na świecie.. no oprócz wanów! Uwielbiam te samochody. Kojarzą mi się z super paczką, z którą byśmy się wozili po mieście odjazdowym i odnowionym wanem. Coś typu auto w Scooby Doo.

5# mandala
Większość ludzi, którzy spędzają ze mną czas na pewno wiedzą, że kocham rysować mandale. Nawet mój nagłówek bloga jest narysowaną przeze mnie mandalą. To również jest wzór zaliczany do Boho. Chyba nawwt moglibyśmy nazwać to wizytówką stylu.6# urządzenie pokoju 
Na moim komputerze mam folder, do którego wrzucam zdjęcia (zazwyczaj z tumblr) z inspiracjami pokoju boho. To moje marzenie, aby pewnego dnia mieć swój pokój i urządzić je w takim stylu jak ze zdjęć. Niestety, na razie podtrzymuje mnie tylko folder, ale może i kiedyś będę miała swój kącik boho.

Jeżeli chodzi ode mnie to wszystko, co chciałam Wam zaprezentować o moim ulubionym stylu boho. Jak widzie inspiruję się nim na wszystkie strony, poczynając na ubraniach i kończąc na pokojach haha. Piszcie w komentarzach czy wy również popieracie boho, a może uwielbiacie inny styl?

Przy okazji to już mój ostatni post na OTWTW. Niezmiernie miło było mi tutaj blogować wraz z innymi świetnymi blogerkami. Najlepsze chyba jest to, że tutaj czułam większą swobodę pisania niż na moim blogu haha. Dziękuje za przyjęcie mnie do grupy ambasadorek, życzę dalszym współzałożycielom wiele inspiracji i równie przyjemnej atmosfery! :) 
Pozdrowionka! 
Vicky z bloga torikora 
Możecie również znaleźć mnie na moim snapie: VICTORIASIKORA 

1 komentarz :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka