9 kwietnia 2016

MYstuff: Odłącz się!

Nie macie czasem dosyć tych wszystkich portali społecznościowych? Nadmiaru powiadomień, wiadomości, braku kontaktu z prawdziwym światem?
grafika internet, quote, and cool


Ja mam. Mimo, że jestem dzieckiem XXI wieku mam tego świadomość. Czasem poświęcamy internetowi zbyt dużo czasu. Wciąga nas za każdym razem, gdy do niego wejrzymy. To nasz drugi, fikcyjny świat, w którym wszystko może wydawać się takie sielankowe, spokojnie, tu, gdzie nic nam nie grozi. Oczywiście zapominamy o falach hejtów, nieznanych nam osobach, z czym możemy się spotkać za każdym razem tu zaglądając. Mimo to, chętnie zagłębiamy się w jego zakątki docierając czasem do "końca internetu" lub znajdując porządne, ciekawe artykuły, gry czy też filmy. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Dlatego jest on tak często przez nas odwiedzany. Ludzie zawierają tu nowe znajomości, które są dla nich o wiele ważniejsze niż te, które możemy zawrzeć patrząc sobie w cztery oczy. Dlaczego odstawiamy prawdziwy świat na bok i żyjemy tylko internetem? Zapominamy o prawdziwym kontakcie lub najnormalniejszej na świecie rozmowie.
Zapraszam również na mojego bloga! MYstuff - http://my-stf.blogspot.com/

źródło: weheartit.com

3 komentarze :

 1. Często za dużo spędzamy na "mediach społecznościowych" i tracimy życie... :D karolinaaag - blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem w szkole rozglądam się po korytarzu i liczę osoby z telefonami.. oczywiście też się do nich zaliczam. To jest przerażające jak ten internet nas "pochłania'..

  http://glamlipstick.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam swój telefon w naprawie i od kiedy tak jest to jestem odcięta od internetu, bo najczęściej korzystam właśnie z tego w telefonie :)
  naoffashion-click

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka