5 kwietnia 2016

DOWHATYOULOVE : CATCH DREAMS

Cześć i czołem!
Mam przyjemność pisać dla Was w tym miesiącu, ponieważ zostałam jedną z ambasadorek jak już pewnie wiecie. Mam na imię Sandra ale większość osób mówi do mnie Sanderka i możecie mnie znaleźć na moim blogu http://xdowhatyoulove.blogspot.com/ . Bardzo się cieszę, że mogę obecnie współpracować z tak sympatycznymi i zdolnymi dziewczynami :) Nie będę teraz na wstępie zbyt obszernie opisywać siebie bo plan jest taki, że co tydzień poznacie mnie oraz najważniejsze elementy istniejące w moim życiu. 
Na ten moment mogę ująć to tak : Osiemnastoletnia dziewczyna, kochająca blogowanie, wszelką aktywność fizyczną (taniec, siłownia), podróże oraz fotografię. Zmagająca się z coraz nowszymi wyzwaniami oraz dążąca do realizacji swoich celów. 
Dzisiaj temat dość oczywisty dla niektórych i pojawia się on w naszym życiu codziennie aczkolwiek czy w 100% staramy się robić wszystko by przybliżyć go do rzeczywistości? 


Chciałabym w przyszłości mieszkać w Stanach Zjednoczonych.
Chciałabym być zawodową tancerką i kształcić się w tym kierunku.
Chciałabym by moje ćwiczenia i wizyty na siłowni dały oczekiwany efekt.
Chciałabym mieć w przyszłości piękny ogród.
Chciałabym mieć super czerwony samochód.
Chciałabym być aktorką.
Chciałabym, chciałabym, chciałabym...

Nie wiem czemu przyjęło się, że marzenia w większości są nierealne.Tak naprawdę wszystko ale to WSZYSTKO JEST W NASZYCH GŁOWACH i uzależnione od nas. Nasze wybory, nasze decyzje, nasze wyzwania, nasza wyobraźnia. Najłatwiej jest coś powiedzieć ale to 30% sukcesu. 70% to nasza wytrwałość w działaniu, upartość w dążeniu do celu oraz jednocześnie akceptacja tego, że nie wszystko przychodzi z dnia na dzień.Czas i działanie przybliża nas do naszych celów i marzeń. 
Moim zdaniem marzenia to coś pięknego. Sprawiają, że człowiek jest inny, taki bardziej pozytywny!
ZAPAMIĘTAJ! Masz marzenia? Działaj, spełniaj się oraz nigdy nie poddawaj się ♥
Przez ostatni czas dużo zmieniło się w moim życiu.. Zaczęłam spełniać swoje marzenia krok po kroku zaczynając od tych malutkich. Wszystko dzięki osobie, która zmotywowała mnie do tego działania, uwierzyła we mnie i z dnia na dzień pokazuje mi jaka jest ze mnie dumna. Mam tu na myśli mojego chłopaka. Dzięki niemu poszłam na siłownie czego kiedyś bym nie zrobiła bo się wstydzę i nie wierzyłam w siebie, że cokolwiek mogę zmienić. Dzięki niemu wróciłam do blogowania. Wiadomo zdarza się mnóstwo krytyki, na początku posypały się kłody pod nogi ale co nas nie zabije to nas wzmocni! Są lepsze i gorsze dni. Najważniejsze iść z uniesioną głową przed siebie. Realizujcie się w swoich pasjach, udoskonalajcie swoje talentu, próbujcie nowych rzeczy, dążcie do realizacji swoich marzeń i DO WHAT YOU LOVE! 
To w jaki sposób zaczniesz działać już dzisiaj może w przyszłości otworzyć Ci drzwi do marzeń w momencie kiedy nawet nie będziesz się tego spodziewał/spodziewała! 
Świat stoi przed nami otworem i to od nas zależy jak wykorzystamy każdą minutę naszego życia.Postanowiłam przyjść do Was z niespodzianką. Jeżeli szukacie prezentu dla bliskiej osoby bądź sama potrzebujesz dodatku do stroju specjalnie dla Ciebie przygotowałam razem ze sklepem BEST WISH kod rabatowy : sandrakwiatek20 na cały asortyment :)

A co Wy myślicie o marzeniach? Jakie działania Wy podejmujecie? 

Jeżeli macie jakieś zmartwienie/problem, boicie się zacząć działać ze względu na jakąś sytuacja bądź nie wiecie jak się zabrać za realizacje planów piszcie! Chętnie z Wami porozmawiam i powymieniam się skromnym doświadczeniem :)

KONTAKT : SANDRAKWIATEK35@GMAIL.COM

Do zobaczenia za tydzień kochani! ♥

2 komentarze :

  1. ale cudne zdjęcia, piękna opalenizna i myślę, że pomysł z waszym blogiem to świetna sprawa :)
    www.kayleenbeauty.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka