24 kwietnia 2016

Jak promować bloga,by przyniosło to efekty?& Konkurs

Masz już swojego Bloga ? Super. Wybrałeś szablon, robisz pierwsze wpisy, starasz się jak możesz – ale nie masz odwiedzin. Nie przejmuj się to problem każdego nowego Bloga! Dzisiaj przedstawie wam kilka sposobów na promocje bloga ale taką, ktora przynosi efekty!

1.Portale społecznościowe.

 Chyba najprostszym sposobem jest wstawienia informacji o nowym wpisie na twoim profilu na portalach społecznościowych. Jeśli piszesz wartościowe treści twoi znajomi chętnie udostępnią ten wpis dalej oraz chętnie skomentują twoje wpisy oraz zapewnienie darmowej reklamy, jeśli się one spodobają.

2.Napisz post gościnny.

Sama  często proszę osoby które mają ciekawą wiedzę o napisanie na mojej stronie posta gościnnego, moi czytelnicy uzyskują zastrzyk cennej wiedzy Ja cenny artykuł i ruch z Google, a właściciel artykułu link wychodzący do swojego bloga,wiec nie bój się spytać o taką możliwość.

3.Zostawiaj Komentarze na innych blogach.

Ta metoda daje dwie korzyści pierwsza to buduje nasz wizerunek.Droga to podobnie jak na forach czasem możliwość wstawienia linku bezpośrednio w komentarzy. A pamiętaj że musi to byś merytoryczna wypowiedz a nie rzucone "fajny wpis wpadaj do mnie",ponieważ to zniechęca!
Został praktycznie tydzień do końca kwietnia a, co za tym idzie jeszcze jeden wpis,wiec przychodze z pytaniem.Chcielibyście jakiś konkurs? Jeśli tak piszcie w komentarzach, ponieważ chce wiedzieć ile osób wziełoby udział!
Co myślicie o poradach?
Znacie je?
Chcielibyście jakiś konkurs?


3 komentarze :

 1. Interesujące porady, chyba właśnie z nich skorzystam.
  Zapraszam do mnie, piszę opowiadania ;)
  http://opowiescdwojgaserc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Za mało tych porad. Więcej. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uznałam,że podstawy podstaw warto znać a nie chciałam zamęczyć ;)

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka