17 kwietnia 2016

On-line programy do obróbki zdjęć

Ponieważ interesuję się fotografią i to w każdym rodzaju ( oprócz analogowej haha ) to chciałam wam dzisiaj pokazać 3 strony, z których możecie skorzystać kiedy przyjdzie potrzeba obrobienia zdjęć na swojego bloga.
 A tak wgl. nie sądzicie że coraz ładniejsza pogoda za oknem? :)

Z grubej rury mówiąc: te 3 programy które podaję poniżej są stronami do obróbki graficznej online. Każdy z nich ma dobre, proste opcje które upiększą nasze zdjecia a także oczywiście jak już wiadomo i co jest ich plusem: nie trzeba ich pobierać. 

Pixlr to mała podstrona która moim zdaniem ma najmniej opcji ponieważ możemy tam jedynie spotkać filtry kolorystyczne, różne światła do dodania, ledwową grafikę itp. oraz ramki więc jak sami widzicie - dużo tam tego nie ma ;) Ale już w przypadku PicMonkey oraz BeFunky - opcji mamy bardzo dużo jak na programy do obróbki online. W obydwu przypadkach możecie się spotkać z opcją obróbki typu retusz zdjęcia ogólny ( kontrast, głębia, rozjaśnienie, kadrowanie, prostowanie zdjęcia itd. ) i retusz twarzy. Są filtry kolorystyczne, zmiana ogólna koloru zdjęcia, robienie kolaży, projektowanie grafiki, dodawanie grafiki i więcej opcji możecie znaleźć podczas zabawy w takim programie - to najlepsza nauka :)

Więcej postów odnośnie fotograficznych spraw, znajdziecie na LovettLov


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka